Logo ZLKL Zielona Góra
Home / Sukcesy

Sukcesy

25.07.2023, Lublin

Mistrzostwa Polski U20

Startujący zawodnicy: 1

1

I miejsce Filar Igor trener Mirosław Krzyżanowski 400 m ppł

15.07.2023, Szczecin

Paralekkoatletyczne MP

Startujący zawodnicy: 1

1

I miejsce Dudka Zenon trener Jerzy Walczak 5000

18.09.2022, Lublin

Mistrzostwa Polski U16

Startujący zawodnicy: 1

2

II miejsce Osiński Dominik trener Jerzy Walczak Skok wzwyż

29.07.2022, Poznań

Mistrzostwa Polski Seniorów

Startujący zawodnicy: 1

3

III miejsce Sygutowska Karolina trener Jerzy Walczak Rzut dyskiem

14.07.2022, Radom

Mistrzostwa Polski U20

Startujący zawodnicy: 2

1

I miejsce Fursewicz Eryk trener Mariusz Żurowski Skok o tyczce

1

I miejsce Filar Igor trener Mirosław Krzyżanowski 400 m ppł

12.08.2021, Kraków

Mistrzostwa Polski Seniorów

Startujący zawodnicy: 1

3

III miejsce Sygutowska Karolina trener Jerzy Walczak Rzut dyskiem

01.08.2021, Siedlce

Halowe Mistrzostwa Polski U23

Startujący zawodnicy: 1

3

III miejsce Puczko Krzysztof trener Mariusz Żurowski Skok o tyczce

18.07.2021, Lublin

Mistrzostwa Polski U20

Startujący zawodnicy: 1

3

III miejsce Fursewicz Eryk trener Mariusz Żurowski Skok o tyczce

11.07.2021, Włocławek

Mistrzostwa Polski U18

Startujący zawodnicy: 1

1

I miejsce Filar Igor trener Mirosław Krzyżanowski 400 m ppł

14.02.2021, Toruń

Halowe Mistrzostwa Polski U18

Startujący zawodnicy: 2

2

II miejsce Filar Igor trener Mirosław Krzyżanowski 60 m ppł

3

III miejsce Kruger Filip trener Mariusz Żurowski Skok o tyczce

14.02.2021, Toruń

Halowe Mistrzostwa Polski U18

Startujący zawodnicy: 0

21.09.2020, Słupsk

Mistrzostwa Polski U16

Startujący zawodnicy: 2

1

I miejsce Kaczmarek Wojciech trener Jerzy Walczak 200 m ppł

2

II miejsce Kaczmarek Wojciech trener Jerzy Walczak 110 m ppł

15.09.2020, Radom

Mistrzostwa Polski U18

Startujący zawodnicy: 1

1

I miejsce Fursewicz Eryk trener Mariusz Żurowski Skok o tyczce

01.03.2020, Toruń

Halowe Mistrzostwa Polski U23

Startujący zawodnicy: 1

3

III miejsce Kowalski Dominik trener Jerzy Walczak Skok wzwyż

11.02.2020, Toruń

Halowe Mistrzostwa Polski U18

Startujący zawodnicy: 1

3

III miejsce Fursewicz Eryk trener Mariusz Żurowski Skok o tyczce

24.09.2019, Tarnów

Mistrzostwa Polski U16

Startujący zawodnicy: 2

1

I miejsce Filar Igor trener Mirosław Krzyżanowski 200 m ppł

3

III miejsce Filar Igor trener Mirosław Krzyżanowski 110 m ppł

11.07.2019, Poznań

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Startujący zawodnicy: 1

3

III miejsce Szymankiewicz Wiktoria skok w dal

25.02.2019, Toruń

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów

Startujący zawodnicy: 1

2

II miejsce Kwaśniewska Michalina trener Jerzy Walczak skok wzwyż

12.02.2019, Toruń

Halowe Mistrzostwa Polski U18

Startujący zawodnicy: 1

3

III miejsce Wruszak Aleksandra 300 m

23.09.2018, Bełchatów

Mistrzostwa Polski U16

Startujący zawodnicy: 2

1

I miejsce Fursewicz Eryk trener Mariusz Żurowski Skok o tyczce

3

III miejsce Dudek Weronika 300 m
poprzednia strona
1 2 3
następna strona

Swiss Krono Cup Mityng LA

18.05.2024, Żary

Zawodnicy ZLKL Zielona Góra startowali dzisiaj SWISS KRONO CUP 2024 w Żarach. To ...

czytaj »

Mityng Lekkoatletyczny w Szprotawie

11.05.2024, Szprotawa

Dzisiaj zawodnicy ZLKL Zielona Góra startowali w XXV Ogólnopolskim Mityngu Lekkoatletycznym ...

czytaj »
Udostępnij na Facebook
Przekaż 1% podatku